PostWysłany: Nie 18:10, 22 Sie 2010    Temat postu: Jesień 2010-piłkarsko

Posty: 91

Pomógł: 5 razy
Skąd: Chełm

PostWysłany: Śro 8:57, 01 Wrz 2010    Temat postu:

Mecz Chełmianka - Izolator ODWOŁANY !!! INFO PEWNE ! Pogoda posuła szyki. Mecz przełozony na 7.09. (wtorek) godz.16.00

ZWYCIĘSKA BRAMKA W KROŚNIE (Karpaty Krosno - Chełmianka 0:1!)

Ostatnio zmieniony przez ArtiRKS dnia Pon 12:00, 06 Wrz 2010, w całości zmieniany 2 razy

III LIGA:

16.00 Avia Świdnik – Izolator Boguchwała 0-3 (0-0)
17.00 Górnik II Łęczna – Karpaty Krosno 1-1 (1-0)

Nieprzewidywalna ta liga

Vidi

Posty: 302

PostWysłany: Śro 17:10, 15 Wrz 2010    Temat postu:

Olender - Chełmianka 0-1 (0-1)

Bramka: Wieczorek 12' (po podaniu Droba)

Chełmianka: Ciołek - Fajman, Grzywna, Krzyżak, Kogut, Drob (85' Postój), Tatysiak (75' Kasperek), Wieczorek, Kiejda (83' Bala, Gromba (73' Zdunek), Wójcik

Żółte kartki: Ciołek, Słomka

Chełmianka: Ciołek - Kogut, Krzyżak, Słomka, Grzywna (61' Postój), Drzewicki, Wieczorek (69' Knot), Tatysiak (56' Gromba), Drob, Wójcik, Zdunek

W 35 min Wójcik nie wykorzystał sytuacji sam na sam

Ostatnio zmieniony przez Vidi dnia Nie 18:34, 26 Wrz 2010, w całości zmieniany 7 razy
Vidi

Posty: 302

PostWysłany: Wto 15:14, 28 Wrz 2010    Temat postu:

Chełmianka II - Włodawianka w Pucharze Polski Laughing

A jutro derby Chełma w młodzikach Niedźwiadek - Chełmianka przy Batorego o 16:00, wcześniej o 14:30 trampkarze zagrają z Saweną Sawin

Ostatnio zmieniony przez Vidi dnia Wto 15:44, 28 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 17:59, 03 Paź 2010    Temat postu:

Jak ktoś może to jakiś komentarz do meczu Chełmianka-Polonia Przemyśl.
Z góry dzięki.

piknik

Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 65

PostWysłany: Nie 18:26, 03 Paź 2010    Temat postu:

Niezła gra szczególnie w 2 połowie kiedy Polonia chciała odrabiać 2-0 z pierwszej polowy sam Kamil Drob dograł 5-6 piłek po kontrach do napastników po których mieli 100 przy lepszej skuteczności można było wygrać więcej (poprzeczka i słupek) ale i tak bardzo dobry wynik aby tak dalej

Vidi

Posty: 302

PostWysłany: Nie 20:28, 03 Paź 2010    Temat postu:

Po kwadransie meczu w Chełmie, gdzie Chełmianka rywalizowała z Polonią Przemyśl kibice gospodarzy mieli spore obawy o końcowy wynik. Goście przeważali, a sporo szumu z przodu robił zwłaszcza Lee Quaye.
Podopieczni trenera Waldemara Wiatra w porę zabrali się jednak do pracy i już w 18 minucie objęli prowadzenie po trafieniu Łukasza Kiejdy. Kolejne fragmenty zdecydowanie należały do beniaminka, który ostatecznie wygrał 3:0.

Jeszcze przed przerwą miejscowi zdołali powiększyć swoje prowadzenie. Tym razem na listę strzelców po raz czwarty w tym sezonie wpisał się Kamil Drob, po tym jak wykorzystał dokładne dośrodkowanie Sławomira Tatysiaka. Do przerwy Chełmianka prowadziła 2:0, a po zmianie stron całkowicie zdominowała zawody.

Dwie świetne okazje miał rezerwowy Łukasz Gromba. Najpierw 25-letni napastnik nie popisał się przy uderzeniu głową, a w końcówce przymierzył w poprzeczkę.

Nieprzespana noc czeka za to innego zmiennika, Karola Knota, bo ten z najbliższej odległości nie potrafił wpakować piłki do siatki. Nie pomylił się za to Piotr Wójcik i w 87 min ustalił rezultat na 3:0. Tuż po tym golu kolejne okazje zmarnowali jednak Tatysiak i Łukasz Drzewicki.

Polonia osłabiona brakiem Pawła Załogi, który przed tygodniem okazał się katem Tomasovii Tomaszów Lubelski w drugiej połowie także mogła się pokusić chociaż o honorową bramkę. Andrzej Kot w sytuacji sam na sam przegrał jednak pojedynek z Sebastianem Ciołkiem.

– Na początku nie wyglądało to zbyt dobrze, ale szybko odwróciliśmy losy meczu. Po bramce Łukasza grało się nam zdecydowanie lepiej. W drugiej połowie bombardowaliśmy, co chwilę bramkę rywali i spokojnie mogliśmy zakończyć spotkanie z przynajmniej sześcioma bramkami na koncie.

Ostatecznie zdobyliśmy tylko trzy, ale i tak jesteśmy zadowoleni. Można powiedzieć, że wróciliśmy do siebie po ostatnich słabszych meczach – ocenia trener Waldemar Wiater.

Chełmianka Chełm – Polonia Przemyśl 3:0 (2:0)
Bramki: Kiejda (18 ), Drob (37), Wójcik (87).

Chełmianka: Ciołek – Słomka, Krzyżak, Kogut, Drob Tatysiak, Kasperek (78 Knot), Kiejda (80 Drzewicki), Zdunek (64 Gromba), Wójcik, Fajman.

Polonia: Kuźma – Harłacz, Jaroch, Kubas, Gwóźdź, Tyrawski, Gosa (68 Kot), Kazek, Gawłowski, Quaye, Wanat.

Żółte kartki: Fajman, Kasperek – Jaroch, Kuźma.

Sędziował: Piotr Burak (Zamość). Widzów: 1000

Ostatnio zmieniony przez Vidi dnia Nie 20:30, 03 Paź 2010, w całości zmieniany 2 razy
Banda ZaCHod

Posty: 230

PostWysłany: Nie 21:13, 03 Paź 2010    Temat postu:

Vidi napisał:
Kolejne fragmenty zdecydowanie należały do beniaminka, który ostatecznie wygrał 3:0.

Jeżeli Ty to redagowałeś, to popełniłeś lekkiego babola, zarazem Chełmianka jak i Polonia Przemyśl to beniaminkowie Smile

PostWysłany: Pon 19:04, 04 Paź 2010    Temat postu:

Ja tam po kwadransie sporych obaw o końcowy wynik nie miałem...

Vidi

Posty: 302

PostWysłany: Sob 10:16, 09 Paź 2010    Temat postu:

Siarka - Chełmianka 8-0

Relacja

Chełmianka: Ciołek - Kogut, Krzyżak, Słomka, Fajman, Drob (83' Postój), Kasperek, Tatysiak (46' Knot), Kiejda (46' Drzewicki), Wójcik (83' Bala), Gromba

Widzów: ok 250

Żółte kartki: Gromba, Słomka, Tatysiak

Ostatnio zmieniony przez Vidi dnia Sob 11:52, 09 Paź 2010, w całości zmieniany 7 razy

PostWysłany: Sob 11:24, 09 Paź 2010    Temat postu:

o kurwaa 6 : 0 Shocked . Co to liga hokeja ?

Ostatnio zmieniony przez motor1950 dnia Sob 11:27, 09 Paź 2010, w całości zmieniany 2 razy
Seba90rks

Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 117

Skąd: Chełm

PostWysłany: Sob 11:31, 09 Paź 2010    Temat postu:

No łapiemy 7:0. Jeśli mi ktoś napisze, ze nic się nie stało bo to wielka Siarka to jest śmieszny. Nie ma to jak blamaż. Wszystko wraca do normy, czyli porażki z kim popadnie na wyjazdach. Jeśli trener natychmiast tego nie zachamuje to zaczniemy się bić o utrzymanie. Taka prawda. A raczej nikt nie chce znowu grać z wiochami ligę niżej. Było jasne, że w Tarnobrzegu będzie ciężko, bo Siarka walczy o awans, ale bez przesady.

Vidi

Posty: 302

PostWysłany: Sob 11:35, 09 Paź 2010    Temat postu:

Jak to mówił nasz lokalny Olisadebe - "Nie ma sianka, nie ma granka".

RKS-1955-ZB napisał:

Masz już 8:0 hehe ;D teraz miejmy nadzieje, że nie będzie 10. Bo za tydzień swieto.

wykształciuch

Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 224

Skąd: dziecko ulicy

PostWysłany: Sob 11:56, 09 Paź 2010    Temat postu:

WSTYD!!! Czekam na relację jakiegoś naocznego świadka tych wydarzeń, ale pierwsze co mi przychodzi na myśl to brak ambicji, bo inaczej nie da się przegrać w takich rozmiarach. 2 bramki samobójcze - ogólnie dramat. Za tydzień ma być 55 - lecie... Wiele osób nie przyjdzie po takim wyniku, oczywiści Ci prawdziwi kibice przyjdą, ale wielu sezonowców już nie. Wiedziałem, że raczej tam będzie porażka, ale tutaj mamy demolkę!!! Naszym kopaczom pragnę zaznaczyć, że w Siarce też mają kłopoty finansowe, mieli nie przystąpić do sezonu, ale jak widać ambicje tam zawodnicy mają większe.

PostWysłany: Sob 12:55, 09 Paź 2010    Temat postu:

A gardziński ze spółką dalej niech się poklepują po plecach i zachwycają awansem do de facto IV ligi jeszcze ze cztery sezony.

Szlachta Zachód

Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 84

PostWysłany: Sob 14:46, 09 Paź 2010    Temat postu:

2 bramki samobójcze Shocked

Ostatnio zmieniony przez Szlachta Zachód dnia Sob 14:54, 09 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz
Spiryt

Posty: 744

Skąd: CHełm

PostWysłany: Sob 18:41, 09 Paź 2010    Temat postu:

Co wy tu kurwa wszyscy płaczecie?
Wynik jak wynik, wiadomo kiszka, no ale czasami tak bywa. Motor kiedyś "złapał" we Wrocławiu "10" i co mają mówić?
Sami wstańcie w środku nocy, żeby jechać na mecz (nawiasem mówiąc, godzina rozgrywania meczów w Tbg to jakaś kpina), ciekawe czy ochoczo będziecie biegać. Teraz kolejna sprawa, Siara to najprawdopodobniej najlepsza piłkarsko drużyna w tej lidze, z dwoma zawodnikami, którzy grali w ekstraklasie. A u nas co, otarł się któryś choćby o 2 ligę, a? Nie ma co porównywać.
Myślę, że grajki też inaczej by podeszli do tego meczu, gdyby fani CH mogli pojawić się na tym spotkaniu, pewnie i tak byłoby w plecy, ale zapewne duzo mniej (np.0-4). A nie mogliśmy, bo tam jest zamknięty sektor.

I na koniec pytanie, kto się kurwa poklepuje po plecach? Cieszmy się, z tego co mamy, bo na razie więcej liczyć nie możemy. I szanujmy pracę w klubie tych ludzi, którzy są, bo innych działaczy to my mieć nie będziemy, zresztą jakby nie G., to byśmy sobie conajwyżej do Okszowa za CH jeździli. Taka prawda. Chełmianka, to nie Wigry Suwałki, których sponsoruje Grupa Żywiec i sobie pykają w 2lidze, bo Komorro jest z Suwałk, więcej tłumaczyć nie trzeba. Mamy kogoś takiego? Nie, no to się cieszmy z tego że gramy w 3 lidze, która jest 4ligą, mi to nie przeszkadza.

A tak w ogóle, jak nasze mozliwości finansowo-kadrowo-organizacyjne, to CHłopaki i tak całkiem nieźle grają w tej lidze.

Ostatnio zmieniony przez Spiryt dnia Sob 18:47, 09 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz
Pixa

Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 13

PostWysłany: Sob 20:09, 09 Paź 2010    Temat postu:

I chciałbym dodać ze piłkarze wyjechali gdzieś około 4:30-5:00 z CHełma...

piknik

Posty: 65

PostWysłany: Sob 20:11, 09 Paź 2010    Temat postu:

Brawo Spiryt w kocu ktos kto nie placze tylko realnie ocenia sytuacje wynik wstyd ale u nas o ile sie nie myle tylko Kasperek, Slomka (w Granicy Chełm czyli kilkanascie lat temu) i Gromba grali kiedykolwiek wyzej niz IV liga. Wg mnie 20 punktow w rundzie to bedzie dobry wynik i jest szansa to zrobic. Co bedzie dalej to nikt nie wie bo to rok wyborczy i kto by nie wygral w Chelmie to Chelmianka i jej finansowanie nie bedzie juz takie jak teraz. Obym sie mylil i walczymy dalej

Ostatnio zmieniony przez piknik dnia Sob 20:20, 09 Paź 2010, w całości zmieniany 1 raz
TYTUS

Posty: 88

PostWysłany: Sob 22:36, 09 Paź 2010    Temat postu:

Byłem na meczu z Siarką ........................................... o tym meczu trzeba zapomnic

Posty: 224

PostWysłany: Nie 9:32, 10 Paź 2010    Temat postu:

Skoro byłeś na meczu to rozwiń trochę bo suchy opis z relacji nie mówi wszystkiego.

Pinto

Posty: 237

PostWysłany: Nie 19:13, 10 Paź 2010    Temat postu:

Wynik to porażka sezonu i kompromitacja.
Spiryt te twoje tłumaczenia to nic i tyle.
Polegli aż ta to tylko kompromitacja i żenada - pajace i tyle.
Wstyd na na całą ligę i cała Polskę.
Wynik mówi sam za siebie - kompromitacja i tyle.

MiandaCH napisał:

Ogarnałem sie ale wynik ten to tylko wstyd i tyle.

Posty: 224

PostWysłany: Pon 8:26, 11 Paź 2010    Temat postu:

Podbijam - wynik to wstyd, nawet trener powiedział po meczu, że jest mu wstyd za swoich zawodników. Więc nie mówmy, że nic się nie stało, bo tak nie jest. Dodam inny cytat trenera: ,, piłkarze z linii pomocy, którzy odpowiadali za współpracę z formacją defensywną, grali ofensywnie, nie poświęcając żadnej uwagi grze w obronie. Można było grać spokojniej, mądrzej, żeby się nie skompromitować". Czyli zdaniem trenera skompromitowaliśmy się. I słusznie jak widać przypuszczałem brak zaangażowania całego zespołu. bo inaczej nie da się przegrać w takich rozmiarach.
Mam jednak nadzieję, że to ostatni ,, taki" występ Chełmianki i w najbliższą niedzielę zobaczymy walkę i zaangażowanie wszystkich chłopaków, którzy muszą zrobić wszystko, żeby się zrehabilitować. Grać jednak potrafią, wszyscy chyba o tym wiemy.

rks1955

Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 64

Skąd: Lubycza Królewska

PostWysłany: Pon 18:01, 11 Paź 2010    Temat postu:

ARTYKUŁ Z RZESZOWSKICH "NOWIN"

"Siarka Tarnobrzeg rozgromiła Chełmiankę Chełm aż 8-0!

W 12 minucie powinno być 1-0 dla przyjezdnych. Najlepszy w zespole Chełmianki Kamil Drob przeprowadził rajd prawą stroną boiska, podał do Sebastiana Koguta, ten strzelił, a kierunek lotu piłki zmienił wślizgiem Piotr Wójcik. Piłka minęła słupek bramki gospodarzy, a miejscowi kibice odetchnęli z ulgą. Minutę później „Siarkowcy” już prowadzili. Jakub Łuczakowski tak wyłożył piłkę Piotrowi Mazurkiewiczowi, że ten nie mógł nie trafić. Przewaga Siarki rosła, gospodarze byli niemal non-stop w posiadaniu piłki. W 32 min Kuranty zagrał do Tomasza Walata, tego w polu karnym sfaulował Sebastian Kogut i sędzia podyktował karnego. Cztery minuty później Janusz Hynowski był na spalonym, ale asystent sędziego nie zagregował, więc „Hyna” posłał dośrodkowanie do Jacka Kurantego, a ten ze stoickim spokojem z pięciu metrów podwyższył na 3-0. W ostatniej minucie pierwszej połowy słabo prowadzący mecz arbiter z Rzeszowa nie odgwizdał faulu na Mazurkiewiczu, napastnik Siarki stracił nerwy i chcąc się odebrać na rywalu brutalnie sfaulował Droba. Powinna być czerwona kartka, ale sędzia się wystraszył i pokazał tylko „żółtko”. Druga połowa rozpoczęła się dla gości niefortunnie. Rzut wolny z 45 metrów wykonywał Witold Jakubowski, posłał dośrodkowanie w pole karne, a tam Mateusz Krzyżak pokonał „główką” własnego bramkarza. Na 5-0 podwyższył Jakub Kwieciński, który strzałem z kilku metrów sfinalizował piękną akcję w wykonaniu Mazurkiewicza. Szósty gol padł po ładnym podaniu Kwiecińskiego do Walata, który strzałem z dziewięciu metrów zdobył swego 11 gola w tym sezonie. Najładniejszy gol, ale... samobójczy, padł w 72 min. Kwieciński wykonywał rzut rożny, wrzucił piłkę na głowę Walata, który przedłużył dośrodkowanie, a w polu karnym Krzysztof Fajman trafił głową w górny róg swojej bramki.
Przy ósmym golu Paweł Krzemiński strzelał z pola bramkowego aż trzy razy, dwa strzały bramkarz gości obronił, ale za trzecią poprawką był już bezradny. Paweł Krzemiński zakończył strzelecki festiwal piłkarzy Siarki Tarnobrzeg zdobywając w 79 min po tym strzale ósmego gola dla gospodarzy. "

SIARKA TARNOBRZEG – CHEŁMIANKA CHEŁM 8-0 (3-0)
1-0 Mazurkiewicz (12), 2-0 Walat (32-karny), 3-0 Kuranty (36), 4-0 Krzyżak (47- sam.), 5-0 Kwieciński (54), 6-0 Walat (69), 7-0 Fajman (72-sam), 8-0 Krzemiński (79).

SIARKA: Ćwiczak – Jakubowski (72. Kabata), Jakubiec, Łukawski, Łuczakowski – Hynowski (63. Krzemiński), Kuranty, Duda (84. Bażant) – Kwieciński, Mazurkiewicz (76. Stąporski) – Walat.

CHEŁMIANKA: Ciołek - Fajman, Słomka, Krzyżak, Kogut – Drob (82. Postój), Kasperek, Tatysiak (46. Knot), Kiejda (46. Drzewicki) – Gromba, Wójcik (82. Bala).

SĘDZIOWALI: Łukasz Strzępek oraz Bartosz Barć i Tomasz Sitarz (Rzeszów). ŻÓŁTE KARTKI: Mazurkiewicz – Słomka, Kiejda, Gromba WIDZÓW: 400.

MiandaCH

Posty: 90

Skąd: CHełm

PostWysłany: Pon 18:52, 11 Paź 2010    Temat postu:

Nie mówie, że to nie kompromitacja (wydaje mi się ze nie na cala Polske), wiadomo wstyd, ale i tak ta krytyka nic nie da. Trener, jeśli widział brak ambicjii do gry i zaangażowania piłkarzy, to najprawdopodobniej spróbuje to zmienić na niedzielny mecz. Więc uważam że trzeba się teraz skupić na meczu ze Stalą. Bez względu na wynik, My robimy swoje- czyli wszyscy zjawiamy się w niedziele i wspieramy głośnym dopingiem Nasz Klub. Pozdro.

Posty: 84

PostWysłany: Wto 16:10, 12 Paź 2010    Temat postu:

W sumie po porazce z Górnikiem 8:0 następny mecz wygraliśmy 2:0 Laughing Licze na powtórke Very Happy

ArtiRKS

Posty: 91

Skąd: Chełm

PostWysłany: Śro 11:55, 13 Paź 2010    Temat postu:

Tutaj jest skrót z bramkami z meczu Siarka - Chełmianka. Trzeba przyznać, że nas roztrzelali i mieli jeszcze kilka sytuacji Sad A na początku powinniśmy prowadzić 1:0, bo Wójcik powinien skierować tą piłkę do siatki. Karny (swoją drogą mało brakowało, a Ciołek by ją obronił), dwie "piękne" bramki samobójcze... Nie będę się znęcał nad piłkarzami i trenerem, niech obraz wystarczy : http://www.youtube.com/watch?v=0kkms4FSaec

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Klub Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)