PostWysłany: Sob 18:50, 20 Sie 2011    Temat postu:

Wynik marzenie, pozycja w tabeli - marzenie.
Aby jeszcze u siebie wygrywać i jest czołówka.

Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 224

Skąd: dziecko ulicy

PostWysłany: Sob 19:28, 20 Sie 2011    Temat postu:

Powiem tak, takiego początku rundy pewnie nikt się nie spodziewał, a szczególnie trener Wiater. Najbardziej budujące jest to, że przegrywając 2-0 nasi potrafili się podnieść z kolan i wrócić do Chełma z tarczą. Zaskakują mnie chłopaki coraz bardziej, Krakiewicz udowadnia, że to dobry transfer.

Seba90rks

Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 117

Skąd: Chełm

PostWysłany: Sob 21:17, 20 Sie 2011    Temat postu:

Jak jeszcze nasza obrona wyeliminuje momenty dekoncentracji to będzie jeszcze lepiej, bo nie trzeba będzie nerwowo gonić wyników. Brawo za walkę do ostatniej minuty, kolejny raz nasi piłkarze potwierdzili, że na wyjazdach da się wygrywać. Chyba jak padła informacja, że grozi nam 8 wyjazdów z rzędu to wpoili sobie do głów, że nie mają wyjścia i muszą tam wygrywać. Za tydzień mecz u nas i kolejne trzy punkty są w zasięgu, trzeba się w końcu przełamać i wypunktować ten Mielec. LIDERA MAMY, DO KOŃCA GO NIE ODDAMY!!! Smile

ArtiRKS

Posty: 91

Skąd: Chełm

PostWysłany: Nie 10:46, 21 Sie 2011    Temat postu:

Też śledziłem na żywo relację szczegółową na stronie nowin24 i nie wierzyłem własnym oczom (uszom zreztą też, bo miałem kontakt telefoniczny z obecnymi na meczu). Wyciągnąć z 0:2 do przerwy na wyjeździe na 3:2 do przodu to jest wyczyn !!! Po oglądnięciu skrótów z meczu w Zaczerniu oczywiście cieszyłem się ze zwycięstwa, ale widać było, że w obronie było dużo błędów i Bartek uratował wynik. Miałem obawy, że bardziej doświadczona Unia wykorzysta naze mankamenty i do przerwy tak było, ale to co CHłopaki zrobili po przerwie to jakiś kosmos! GRATULACJE PANOWIE! Musimy tylko bardziej skoncetrowni i zdeterminowani zaczynać mecz, bo wyciągnąć z 0:2 na korzystny wynik zdarza sie raczej ... raz na dwadzieścia. Chwała piłkarzom za upór i determinację, wyeliminujmy błędy w grze defensywnej i jaK widać można walczyć z każdym i wszędzie (na wyjazdach, które były zmorą w poprzedniej rundzie - też!). To, że mamy lidera - to też jest wydarzenie! Piłkarze zrobili wynik, teraz pole do popisu dla kibiców. Musi być nas dużo i solidny doping i oprawa od początku ze Stalą Mielec. Jak będzie pogoda - to w niedzielę przy Szwoleżerów ok. 2000 kibiców Shocked
Cool WALKA WALKA WALKA - C H E Ł M I A N K A !!! Cool

Stachu

Posty: 49

PostWysłany: Pon 8:38, 22 Sie 2011    Temat postu:

Jest może prowadzona przedsprzedaż biletów na mecz ze Stalą?
Jak tak to w jakich godzinach?

Posty: 224

PostWysłany: Pon 10:39, 22 Sie 2011    Temat postu:

Bilety dostępne są w klubie, najpewniej tak jak zawsze, od 8 do 12 kogoś w klubie się zastanie. Lepiej jednak się zaopatrzyć w karnecik na całą rundę i problem z głowy. Karnety dostępne są także w zakładzie szewskim Jacka Skwaronia na Lwowskiej i jak słyszałem, sklepie Zbyszka Janiuka na kolejowej.

PostWysłany: Sob 18:33, 27 Sie 2011    Temat postu:

Zdunek dzisiaj 2 bramki dla Sanoka. Już mogli go wypożyczyć zamiast sprzedawać, na pewno jeszcze by się przydał, wiedząc jak naszych piłkarzy nękają kontuzje. Jutro musza być 3 PTK bo Karpaty pokonały na wyjeździe Siarkę 0-1.

PostWysłany: Nie 19:31, 28 Sie 2011    Temat postu:

W środę Chełmianeczka odzyska lidera wszyscy do Świdnika !!

Stachu napisał:

Na catering został nasłany sanepid, w asyście chłopków w niebieskich mundurkach co powinno wiele wyjaśnić, kto i dlaczego wykonał taki ruch. Mundurowi zrobią wszystko by zapunktować u zwierzchników. Tak wygląda promowanie drobnej polskiej przedsiębiorczości za rządów PO-jebów. Jakby jedzonko na meczach CH serwował jakiś oddział wielkiego międzynarodowego koncernu, to by było pewnie co innego.

Z cyklu dalszych absurdów rządów Tuskoszenki. W Bukareszcie kończą właśnie budowę stadionu narodowego, który jest praktycznie bliźniaczy do naszego narodowego. Jest jedna DROBNA różnica, tamten kosztował 234mln euro, nasz aż 450mln euro, różnią się jedynie...wykończeniem zewnętrznym (u nas bardziej bizantyjskie, co tam podatnik zapłaci). Dalej narodzie głosuj na PO, IM się będzie żyło jeszcze lepiej Laughing .

Vidi

Posty: 302

Skąd: Centrum

PostWysłany: Śro 16:25, 31 Sie 2011    Temat postu:

Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie czwartej kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej pomiędzy świdnicką Avią a Chełmianką Chełm. Mimo braku goli okazji do ich zdobycia nie brakowało. Tylko w pierwszej połowie chełmianie aż trzykrotnie znajdowali się w klarownych sytuacjach przed bramką Łukasza Gieresza. W odpowiedzi w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Bartłomieja Porzyca przymierzył Patryk Grzegorczyk. W drugiej połowie więcej z gry mieli gospodarze, ale nie udało im się pokonać dobrze dysponowanego golkipera przyjezdnych.

Avia Świdnik 0:0 Chełmianka Chełm

Chełmianka: Porzyc – Siatka, Grzywna, Krzyżak, Tywoniuk Postój (75 Dyczko), Krakiewicz (90 Tatysiak), Knot, Wieczorek, Miksza (76 Bala), Wyroślak (59 Fajman)

Ostatnio zmieniony przez Vidi dnia Śro 19:34, 31 Sie 2011, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 224

PostWysłany: Śro 19:01, 31 Sie 2011    Temat postu:

Awansowaliśmy na pozycję wicelidera i jesteśmy jedyną niepokonaną drużyną w całej lidze. Dobry wynik ze Świdnika, tam nigdy nie grało się nam dobrze. Brawo!

Stachu

Posty: 49

PostWysłany: Śro 19:32, 31 Sie 2011    Temat postu:

Szkoda tylko, że nie widzieliśmy ani minuty meczu...

PostWysłany: Czw 9:12, 01 Wrz 2011    Temat postu:

Bardzo cenny remis na trudnym terenie w Świdniku! Brawo!
A teraz dla wszyskich, którzy nie widzieli meczu. Telewizja internetowa z Lublina przeprowadzała relację video na żywo z tego meczu. Sam nie byłem w Świdniku (praca), a dowiedziałem się w trakcie transmisji i oglądałem tylko II połowę. Teraz itvl.pl wstawiła retransmisję całego meczu. Oto link:
Miłego oglądania Very Happy

zenek

Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 37

PostWysłany: Czw 9:57, 01 Wrz 2011    Temat postu:

Brawo Chełmianeczka bardzo dobry wynik w Świdniku.A zawsze wiedziałem i pisałem że w naszej bramce powinien stać Bartek.On jest po prostu najlepszy i cały sezon czekał aż w końcu Pędziwiatr go wystawia.Dobrze że się nie wkurzył i zostałSmile. A taka ciekawostka akurat pracowałem w Tomaszowie i nie mogłem odmówić sobie meczu Tomasovi że Stalą Sanok i nawet trafiłem na sędziów z Chełma nie jaki pan Rogowski (jakie to jest dno) facet nie wiedział gdzie jest,a to co gwizdał to szok faule piłkarzy Tomasovi to rzuty wolne dla Tomasovi hahaha. Więcej LZPN powinien takich sędziów wysyłać to nam może i II liga się trafić.TAKŻE W TYM MIEJSCU PRAGNĘ POGRATULOWAĆ PANU ROGOWSKIEMU.

Vidi

Posty: 302

PostWysłany: Pon 8:21, 05 Wrz 2011    Temat postu:

To nie był wielki mecz w wykonaniu Chełmianki, ale podopieczni Waldemara Wiatra zrobili, co do nich należało i pokonali przed własną publicznością Polonię Przemyśl 1:0. Dzięki kompletowi punktów „biało-zieloni” po pięciu seriach gier są wiceliderem III ligi lubelsko-podkarpackiej. Co więcej ekipa z Chełma jest jedynym niepokonanym zespołem.

Znowu bardzo gospodarzom przydał się Daniel Krakiewicz. Piłkarz pozyskany tego lata z rezerw GKS Bogdanka od początku sezonu jest w bardzo wysokiej formie.

Po nieudanych przygodach z Wisłą Puławy i Avią Świdnik 25-latek zdecydowanie odżył w Chełmie.

I w 25 minucie dał próbkę swoich możliwości. Podszedł do rzutu wolnego, około 20 metrów od bramki rywali i uderzył nad murem, a bramkarz Polonii musiał po chwili sięgnąć do siatki.

W pierwszej połowie o mały włos do wyrównania nie doprowadził Paweł Załoga, słynący z potężnych strzałów ze stałych fragmentów gry.

Doświadczony gracz przyjezdnych po takim właśnie uderzeniu, z około 35 m był bliski pokonania Bartłomieja Porzyca, ale ten zdołał odbić bombę przeciwnika.

W drugiej części meczu Chełmianka mogła zapewnić sobie spokojną końcówkę, ale po trójkowej akcji: Mateusz Tywoniuk, Krzysztof Fajman, Marcin Gregorowicz, ten ostatni z pięciu metrów fatalnie spudłował. Przyjezdni osiągnęli zdecydowaną przewagę i do końcowego gwizdka nie rezygnowali.

Brakowało im jednak pomysłu na rozmontowanie szczelnej defensywy „biało-zielonych”. I wynik nie uległ już zmianie. – Po zmianie stron graliśmy na jedną bramkę, ale niestety nie potrafiliśmy dobrze podać. Dlatego nie udało się doprowadzić do wyrównania

Z przebiegu spotkania wcale nie byliśmy jednak gorszym zespołem – ocenia Krzysztof Stefanowski, opiekun drużyny z Przemyśla.

– Jesteśmy zadowoleni tylko z trzech punktów. Z gry na pewno nie. Trzeba jednak pamiętać, że to był nasz trzeci mecz w tym tygodniu.

Porządnie wymęczył nas Mielec, a w środę graliśmy też na trudnym terenie w Świdniku. Było widać po niektórych piłkarzach, że czują w nogach poprzednie kolejki. Jakoś jednak sobie poradziliśmy. Teraz będziemy już grali, co tydzień i na pewno szybko odżyjemy – odparł trener Waldemar Wiater.

Chełmianka – Polonia Przemyśl 1:0 (1:0)

Bramka: Krakiewicz (25).

Chełmianka: Porzyc – Siatka, Grzywna, Krzyżak, Tywoniuk, Krakiewicz (75 Kogut), Wieczorek, Tatysiak (65 Knot), Postój, Miksza (55 Gregorowicz), Wyroślak (69 Fajman).

Polonia: Cisek – B. Jaroch, Bąk, Załoga, Siwy, Łoś (46 Zyga), Gwóźdź, Kazek (70 Kurowski), Gosa, Wanat, W. Jaroch.

Żółta kartka: Bąk (Polonia).

Sędziował: Mariusz Śledź (Biała Podlaska). Widzów: 900.

Dziennik Wschodni

ArtiRKS

Posty: 91

Skąd: Chełm

PostWysłany: Pon 8:41, 05 Wrz 2011    Temat postu:

Sztuką jest wygrać, jak gra się trochę słabiej. Brak w środku Kasperka, a napastnicy jakby bez formy. Polonia lepiej operowała piłką, my graliśmy zbyt cofnięci i to mogło się zemścić w II połowie. Gdyby Fajman, a później Gregorowicz strzelili na 2:0 byłoby po meczu, a tak nerwowa końcówka. W Polonii klasą dla siebie był Załoga w obronie. Ważne 3 punkty i dalej jesteśmy jedyną drużyną w III lidze lubelsko-podkarpackiej bez porażki. Widzów ok. 900 os, to też niezbyt dobrze jak na Chełm i na wyniki, które osiągają piłkarze. Brak młyna i dopingu - bez komentarza, niech się wypowiedzą odpowiedzialni, ale na meczu u siebie to minus Confused
Krótki skrót video sytuacji z podkarpacialive:

Ostatnio zmieniony przez ArtiRKS dnia Pon 9:51, 05 Wrz 2011, w całości zmieniany 1 raz
Pinto

Posty: 237

PostWysłany: Pon 10:08, 05 Wrz 2011    Temat postu:

Ważne 3 pkt., fotel wicelidera (kto by się spodziewał).
A tak na marginesie czy takich reporterów sportowych w Chełmie nie ma tylko muszą być przyjezdni? Very Happy

rks1955

Dołączył: 18 Lis 2008
Posty: 64

Skąd: Lubycza Królewska

PostWysłany: Pon 17:23, 05 Wrz 2011    Temat postu:

Nie pamiętam tak dobrego początku sezonu w wykonaniu naszej drużyny na tym poziomie rozgrywek. Tym bardziej cieszą wyniki w meczach wyjazdowych. Widziałem nasz zespół w każdym z tych meczów i naprawdę, aż chce się jeździć na każdy wyjazd (dla mnie każdy mecz jest wyjazdowy). Faktycznie, dwa mecze chełmskie może nie wyglądały najlepiej, ale liczą się punkty i kto kiedyś będzie pamiętam w jakim stylu je zdobyliśmy. Co do publiki na meczach w Chełmie, dla mnie jest to kompletna porażka. W 70 tysięcznym mieście, drużyna "w czubie tabeli" III ligi i nie możemy zapełnić trybuny na 2000 widzów. Co więcej, wczoraj na pewno nie było na trybunach 900 osób, jak podał Dziennik Wschodni. Góra 600-700. Za tydzień gramy w Kraśniku i jest szansa na kolejne ... punkty, a potem w Chełmie Tomasovią, którą być może będziemy podejmować z pozycji lidera. Jeżeli wtedy znowu nie zapełnimy stadionu, to nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.

Stachu

Posty: 49

PostWysłany: Pon 18:26, 05 Wrz 2011    Temat postu:

Frekwencja na Polonie była taka, bo na mieście nie było żadnego plakatu.

PostWysłany: Wto 11:25, 13 Wrz 2011    Temat postu:

Ciekaw jestem czy podrażnieni pierwszą porażką obiją się na Tomasovii???

rks1955

Posty: 64

PostWysłany: Wto 18:12, 13 Wrz 2011    Temat postu:

W niedzielę czeka nas naprawdę trudny mecz. Tomasovia od początku sezonu gra słabo, jednak na Chełmiankę na pewno się zmobilizuje, szczególnie po dwóch kolejnych porażkach. Na szczęście my mamy Daniela Krakiewicza, który jest wyróżniającym piłkarzem III ligi i to on powinien przechylić szalę na naszą korzyść. W Tomasovii uwaga na Norberta Raczkiewicza. Poza tym przeciętni gracze, którzy często popełniają błędy. Trzeba je tylko umieć wykorzystać, ale z tym u nas nie jest najlepiej. Mam nadzieję, że w niedzielę będzie inaczej i odniesiemy kolejne zwycięstwo. Wszyscy na stadion.

Posty: 224

PostWysłany: Śro 7:04, 14 Wrz 2011    Temat postu:

Mam tylko nadzieję, że zagra w bramce Bartolini, najlepszy bramkarz i showmen lubelszczyzny. Dziwne trochę to tłumaczenia, że nie mógł zagrać w Kraśniku. Skoro nawet Siatka musiał odpoczywać, to w kadrze mamy jeszcze kliku innych juniorów poza Mikszą i Dąbrowskim. Wystawiłbym takiego debiutanta-juniora na pierwszą połowę i kazał biegać na maksa i walczyć, a na drugą kolejnego juniora w jego miejsce. Kuriozalne jest natomiast nie wystawianie najlepszego zawodnika, wspólnie z Krakiewiczem, w dotychczas rozegranych meczach. Mam nadzieję, że Mourinho chełmski już nie popełni takich błędów.

Posty: 327

PostWysłany: Czw 15:08, 15 Wrz 2011    Temat postu:

ciekawe czy Bartek bedzie bronil czy nie? wracajac do bylego sezonu gry bronił Ciołek,Wiater nie patrzyl czy puszcza bramiki(babole)wystawiał go w kazdym składzie,a teraz co zrobił ,,zamiast postawic Bartka miesza ,mienia po 5 pilkarzy i niestety widac te zmiany

Posty: 162

PostWysłany: Sob 17:22, 17 Wrz 2011    Temat postu:

Jeżeli Chełmianka jutro wygra znów wskoczy na fotel Lidera Smile))

TYTUS

Posty: 88

PostWysłany: Nie 16:51, 18 Wrz 2011    Temat postu:

Chełmianka Chełm 2:1 (0:1) Tomasovia Tomaszów Lubelski

Bramki: Siatka 48, Krzyżak 90 - Raczkiewicz 35

Chełmianka: Porzyc - Siatka, Grzywna, Krzyżak, Tywoniuk - Krakiewicz (36 Postój), Wieczorek, Tatysiak (60 Kasperek), Dyczko (46 Fajman) - Bala (46 Dąbrowski), Wyroślak

MAMY LIDERA!!!!

rks1955

Posty: 64

PostWysłany: Nie 19:12, 18 Wrz 2011    Temat postu:

Tak trzymać. Po VII kolejkach III ligi mamy lidera. Kto by się tego spodziewał. Na przekór, w dzisiejszym meczu to pierwsza przegrana część meczu należała do naszego zespołu, ale liczą się gole. Dzisiaj bramki dla Chełmianki strzelali obrońcy i chwała im za to. Do końca sezonu na pewno będzie ciekawie. Jutro zabieg operacyjny przedzie Piotr Wójcik. Trzymajmy kciuki za powodzenie operacji. Na wiosnę wzmocni nasz skład razem z Kamilem Drobem.